Про нас


Вітаємо Вас в ковальській майстерні «БК».

Художня ковка – це дуже гарний і популярний в наш час вид мистецтва. Ковка була одним із основних способів обробки металу за багато тисяч років до нашої ери. Ковальська справа у слов’ян вважалася заняттям незвичайним і навіть магічним.

Ковані вироби – це візитна картка будь-якого житлового будинку, закладу, ресторану,кафе, бару, адже саме ковка приваблює погляди, допомагає сформувати у відвідувачів найкращі враження. Завдяки численним перевагам кованих виробів та їх естетичному виду доповнюється загальна картина інтер’єру та екстер’єру.

На сьогодні ,в час прогресу, ковальська майстерня «БК» намагається втілити в життя всі ідеї і задуми наших замовників. Ми пропонуємо повний спектр художніх кованих виробів, декоративних кованих елементів та металовиробів з елементами ковки. Виробничі потужності «БК» дозволяють виконувати продукцію високої складності та відмінної якості при помірних цінах.

Ви можете переглянути ескізи, вже готові вироби, внести свою індивідуальну пропозицію, і тільки тоді дизайнер приступає до виконання ескізу для кожного замовника.

Головним напрямком творчості в ковальській майстерні «БК» є робота в різних стилях, напрямках мистецтва, поєднання традицій минулого з можливостями сучасних матеріалів та технологій.

Ковальська майстерня «БК» на ринку вже 10 років . Наші дизайнери допоможуть втілити в життя мрії і ідеї наших клієнтів. Майстерня виконує закази для реалізації кованих виробів для подвір’я, житла, ресторанів, замовлення на виготовлення церковної атрибутики.

Наші художники-дизайнери допоможуть Вам у виборі найбільш вдалих ідей для вашого будинку, магазину, а наші кваліфіковані спеціалісти якісно втілять всі Ваші задуми.